info@itvkostce.cz+420 720 758 334

Vzdálená pomoc – instrukce

Pro připojení na Váš počítač používáme aplikaci Ammyy Admin. Po ukončení připojení se nemůžeme znovu připojit, pokud nás o to opět nepožádáte.

Pokud chcete vzdáleně spravovat počítač Apple (Mac,  MacBook) nebo mobilní zařízení, zavolejte na číslo +420 720 758 334.

POSTUPUJTE DLE NÁVODU NÍŽE

Formulář k připojení


Telefonní číslo
Vaše ID

NÁVOD K PŘIPOJENÍ – 5 minut

(V případě, že si nebudete vědět rady, zavolejte nám na číslo +420 720 758 334, nebo nechte vzkaz v modrém rámečku vpravo pod velkým telefonním číslem.)

  1. Stáhněte aplikaci, pomocí které se k Vám připojíme, kliknutím na odkaz: STÁHNOUT APLIKACI
  2. Aplikaci uložte na disk a spusťte, případně stiskněte na dotaz, který Vám vyskočí v novém okně rovnou Spustit, nebo Otevřít. Vše je bezpečné, nemějte obavy.
  3. Pokud se Vás systém zeptá, zda chcete program nechat vykonat změny, potvrdíte ANO, pokud se systém zeptá, zda chcete zablokovat, nebo odblokovat, stiskněte Odblokovat, či Potvrdit přístup.
  4. Poté se již zobrazí malé okno s aplikací jako na obrázku níže. Zde zkopírujete Vaše ID (na obrázku dole zakroužkované) a vyplníte do Formuláře k připojení nahoře na této stránce. Vyplňte také Vaše telefonní číslo, abychom Vám mohli zavolat a promluvit si o Vašem požadavku či problému. Klikněte na tlačítko Odeslat a vyčkejte, ozveme se sami.

Takto bude vypadat obrazovka s Vaším ID

Ammy Admin