info@itvkostce.cz+420 720 758 334

IT v kostce

Nabízíme komplexní řešení v oblasti IT

Naši lidé se pohybují ve světě IT mnoho let a v roli klíčových zaměstnanců prošli celou řadou výrobců, systémových integrátorů a poskytovatelů IT služeb a takto získané know-how Vám nyní mohou dodat prostřednictvím IT v kostce.

Nepreferujeme žádnou značku, ani produkt, vybíráme pro Vás vždy to, co je v danou chvíli na trhu nejlepší. V případě běžných i nestandardních projektů přinášíme přidanou hodnotu, kterou nikde jinde nenajdete.

Naše firemní pilíře

IT v kostce - hodnoty

Osobní přístup

Každý projekt je pro nás důležitý od začátku do konce a k tomu, aby byl naplněn cíl, vede vždy několik cest, proto ve fázi návrhu zjišťujeme, analyzujeme a navrhujeme možnosti tak, aby byl vždy zajištěn účel projektu. A to cestou přímou bez zbytečných obklik. Kreativně tvoříme nebo detailně realizujeme požadavky, ale naše práce končí, když Vy jste plně spokojeni. Následná podpora našich dodávek je samozřejmostí.

Odpovědnost

Splnit zadání, termíny a dohodnuté náklady je velmi jednoduché. Nastavujeme střízlivá očekávání. Ze schůzky se zákazníkem odcházíme s dohodnutými kroky a závěry tak, aby byl zákazník spokojen, avšak cíle byly reálné. Veškeré kroky ihned implementujeme, a proto se nám nemůže stát, že bychom nemohli dostát svým závazkům.  Navrhujeme pouze to, co umíme, známe a děláme.

Kvalita a bezpečnost

Naši specialisté se na trhu IT pohybují již 16 let. V segmentu IT je to doba, která vyžadovala projít různými etapami, a proto je třeba v tomto dynamickém odvětví sledovat neustálý vývoj a být tak připraven nabídnout zákazníkovi to nejlepší, ruku v ruce s bezpečnostními postupy. A to my děláme. Jsme nezávislí, proto na trhu vybíráme individuálně nejlepší produkty pro Vaše potřeby a celkové řešení je tvořeno přesně na míru pro Vás.